Su Çeper

Su Çeper hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki minik oyuncu Su kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? göz ve saç rengi nedir? Hangi sinema ve diziler de rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2011 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen minik oyuncunun henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Saç rengi kumral, göz rengi mavi, boyu 1.38 cm, kilosu 32, burcu ise aslan’dır. İlkokul eğitimini sürdüren Hande Aytar Bebek Çocuk Genç Cast Ajansı bünyesine oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Su Çeper bugüne kadar bir çok reklam ve dizi de yer almış, başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. En son 2021 yılında Exxen Platformunda yayınlanan Yetiş Zeynep isimli dizinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Dizi de 6 çocuklu bir babanın ve çocukların bakıcısı (Aslı Bekiroğlu) Zeynep’in hikayesi anlatılmış, Su da o altı çocuktan birisini canlandırmıştır. Daha önce Netflix’de yayınlanan Fatma isimli dizi de Burcu Biricik‘in çocukluk yıllarını canlandırmıştır.

Su Çeper oynadığı sinema, dizi, reklam;

2021 – Yetiş Zeynep (Dizi)
2020 – Fatma (Dizi)
2018 – Kırgın Çiçekler
2018/ Dizi-Şebeke (Yapımcı – Okan Bayülgen)

Reklam; Sma hastalığı kamu spotu reklamı. Medicana Hastanesi Tanıtım Filmi. Kısa film projesi.

Su Çeper ayrıca daha önce Trt1 Aileler Yarışıyor da 23 Nisan da Çocuklar yarışmış ve Su kendi kurduğu Menekşeler isimli takım ile yarışmada yarışmıştır. Ayrıca ünlü isim Alp Kırşan‘ın sunduğu ve o gün Turabi‘nin de konuk olduğu Tv 8 ekranlarında yayınlanan 1 Alp 3 Çocuk isimli programa katılmıştır.

İnstagram hesabını suceperr ismi ile kullanmakta, hesap ailesi tarafından yönetilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz