Su Baher

Su Baher katıldığı Doya Doya Moda isimli yarışma programı ile ismini duyurmayı başarmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok soru merak konusudur. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? sevgilisi kim? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Mart ayında dünyaya gelen Sepideh Su Baher İran doğumludur. Bir kaç sene önce İran’dan Türkiye’ye gelen güzel isim İran’da da güzel bir hayata sahip olduğunu dile getirmiştir. İstanbul’a ilk geldiğinde 10 gün kadar bir kafe’de çalışmış daha sonra işten ayrılmıştır. Bir gün Osmanbey’de annesi ile yürürken bir anketçi ile karşılaşmış, anketçi’nin ne iş yapıyorsun sorusuna çalışmıyorum diye cevap vermiştir. Anketçi ise sen çok güzelsin ileride bir ajans var istersen oraya başvur dediğini, ertesi gün ise ajans’a giderek başvuruda bulunduğunu sözlerine eklemiştir.

Kısa bir süre sonra ise oyunculuk teklifi alan başarılı isim Doya Doya Moda yarışma programının yanı sıra bir kaç dizi de rol almayı başarmıştır.

Su Baher oynadığı diziler;

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Erkenci Kuş
2019 – Afili Aşk (Pelinsu)

Model olarak ta çalışmalarını sürdüren ünlü isim ayrıca Kuaförüm Sensin isimli yarışma programına da katılmıştır.

Boyu, kilosu, burcu, sosyal medya hesapları;

Resmi sosyal medya hesaplarının yanı sıra bir de Youtube video kanalı bulunmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 160bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 5,12 B…

Boyu 1.70 cm, kilosu 65, burcu ise balık’tır. 42 beden’dir. Maalesef henüz bir birlikteliği mevcut mu? sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevaplarına ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz