Su Atacan

Su Atacan Türkiye’nin en önemli ve ünlü çiftlerinden olan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın kızıdır. Annesi tarafından sunulan bir televizyon programına konuk olmuş, kısa süre içinde hakkında kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı araştırılmıştır. Kısaca hakkında merak edilenler, hayatı ve biyografi bilgileri.

Su Atacan Kimdir?

Su Atacan ünlü oyuncu Yağmur Atacan ve güzel model, oyuncu Pınar Altuğ çiftinin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Doğum tarihi 27 Ocak 2009, doğum yeri ise İstanbul’dur. İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde doğmuştur.
Su Atacan3

Su Atacan Boyu, Kaç Yaşında?

Su Atacan 13 yaşında ve kova burcudur. Hangi okula gidiyor, telefon numarası ne? gibi internet üzerinden araştırmalar yapılmakta. Ancak tabiki bu bilgilerin bilinse dahi verilmesi doğru değildir. Yaşı itibariyle Ortaokul da eğitim hayatını sürdürdüğünü belirtebiliriz.

Aslen Nereli?

Baba tarafından aslen Gaziantepli, anne tarafından ise aslen Gümüşhane’lidir. Pınar Altuğ Fox Tv’de sunduğu Sizi Böyle Alalım isimli programda 23 Nisan’da kızını konuk olarak ağırlamıştır. Annesi ile bağı ve güzel bir program sonrası her kesim tarafından büyük bir beğeni ile takdir edilmiştir.

Su, geçmiş yıllarda annesi Pınar Altuğ’un rol aldığı Çocuklar Duymasın isimli dizinin 4. bölümünde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Anne ve babası Yağmur Atacan ile Pınar Altuğ 2008 yılında evlenmiştir.

Herhangi bir sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. Genellikle annesi Pınar Altuğ kendi resmi instagram sosyal medya hesaplarından ailesi, eşi ve kızı ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Pınar Altuğ’un resmi instagram hesabı kullanıcı ismi ise @pinaraltug_atacan ‘dır.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz