Şira Sahilli

0

Şira Sahilli 2021 Miss Turkey finaline adını yazdırmış ve yarışmayı 3.cü olarak tamamlamıştır. Güzel isim hakkında ise boyu, kilosu, yaşı gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Şira Sahilli Kimdir? Nereli?

2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel isim Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

2021 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Yarışmanın ardından resmi instagram hesabından şu açıklamayı gerçekleştirmiştir. “Nerden başlasam bilmiyorum. Öyle büyülü bir haftaydı ki benim için. Çok güzel insanlarla tanıştım, birbirinden güzel arkadaşlıklar edindim. Kısa sürede çok şey paylaştık birbirimizle. Kendi alanlarında en iyi olan @omurce ve @tuncozsakar hocamla çalışma fırsatım oldu. Yeri geldi birlikte ağladık sonra kalktık gülerek dans etmeye devam ettik iyi ki tanımışım sizi”

Şira Sahilli Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.78 cm, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 21’dir. Resmi instagram hesabını @sirasahilli kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Katıldığı yarışmada 1. Dilara Korkmaz, 2. Cemrenaz Turhan, 4. ise Su Bige Korucu olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz