Sinem Ökten

1

Sinem Ökten 1990 yılının Temmuz ayında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen ise Samsun’ludur. Ege Üniversitesi Tercümanlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Tivibu Spor ekranlarında spor spikeri olarak mesleki kariyerini sürdürmüştür. Daha önce NTV Spor kanalında da görev almıştır.

Sinem Ökten boyu, kilosu, burcu:

Güzel isim aslan burcudur. Boyu 1.76 cm, kilosu ise 56’dır. Bir dönem ismi eski Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ile olan birlikteliğiyle magazin dünyasında sık sık gündeme gelmiştir.

En son 7 Ağustos 2020 tarihinde A Spor’a transfer olduğunu açıklanmıştır.

Resmi instagram hesabını sinemoktenn ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 89,6bin civarındadır.

1 Yorum

  1. Çok güzel bi kadın, ?hani derler ya kadın gibi kadın diye işte aynen öyle,? tepeden tırnağa kadar 10 numara gerçekten perfect bi kadın ve gerçekten perfect bi dişi, bütün servetim, malım mülküm arsalarım zeytinliklerim Sinem Ökten’e feda olsun, ??Sinem Ökten isterse herşeyimi onun üzerine yaptırırım?? çünkü o buna değer,? Sinem Ökten birşey isterse hayattaki herşey sadece tefarruhattır işte o kadar ???

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz