Sinem Kılıç

0

Sinem Kılıç Survivor 2019 yarışması adayları arasında yer almaktadır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Kılıç aslen Erzurum’ludur. Dalış sporları ile ilgilenmekte ayrıca, crosfit yapmaktadır. Doğa koşularını seven ve güçlü bir fizik yapısına sahip olan Kılıç Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir.

2018 yılında Survivor yarışmasına katılmaya karar vermiş ve ailesinin de desteği ile yarışmaya başvurduğunu belirtmiştir. Yarışma öncesinde yapmış olduğu sporlar ve dalış sporu’nun kendisine avantaj sağlayacağını düşünen Sinem Kılıç güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yarışmanın % 100 deniz ve havuz oyunu olması sebebi ile dalgıç olmasının avantajını çok iyi kullanacağını düşünmektedir. Son olarak tutkuluyum, hırslıyım, başarılıyım, Survivor’da bunun için varım diyerek iddiasını ortaya koymuştur.

Henüz maalesef sevgilisi var mı? varsa kimdir? boyu ve kilosu ile ilgili merak edilen detaylı bilgilere ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz