Sinan Söyler

Sinan Söyler hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Sinan Söyler Kimdir?

Sinan Söyler müzisyen, şarkıcı, Neyzen.

12 yaşında Ney enstrümanı çalmaya başlamıştır. Ayrıca enstrüman’ın yanı sıra sesini de geliştiren Söyler, Yurtiçi ve Yurtdışında sayısız konser ve etkinliğe katılmıştır.

2017 yılında kendisi gibi Ses sanatçısı olan abisi Ramazan Söyler ile birlikte “Söyler Sanat Akademi”yi kurmuştur. İstanbul Beşiktaş, Bahçeşehir, Halkalı olmak üzere 3 şube açmıştır. 2021 yılında Katarda 4. Şubeyi ortağı ve manevi ağabeyi Yusuf İlker Karaaslan ile açan Sinan Söyler akademileri ile yüzlerce öğrenciye eğitim vermektedir.

Bunların yanı sıra Erkan Petekkaya ve Çağatay Ulusoy gibi ünlü oyunculara oynadıkları dizilerde müzik koçluğu yapmıştır.

Son çalıştığı ve 02 Mayıs’ta Netflix platformunda yayınlanacak olan Terzi isimli dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, konuk oyuncu Engin Şenkan ve diğer müzik sahnelerini canlandıran oyunculara müzik koçluğu yapmıştır.

Kariyerine hızla devam eden Sinan Söyler’in Dijital platformlardaki albümlerini dinleyebilirsiniz. Ayrıca Çöl, Somuncu Baba ve Yolculuk adında bestelerini tüm dijital platformlardan da dinyelebilirsiniz.

Sinan Söyler Nereli?

Sinan Söyler aslen Malatya’lıdır. Doğma büyüme ise İstanbul.

Sinan Söyler Kaç Yaşında?

Sinan Söyler 32 yaşındadır. Doğum tarihi Ağustos 1991, burcu ise aslan’dır.

Resmi instagram hesabı @sinansoyler ‘dir. Ayrıca resmi web sitesini ziyaret edebilir, hakkında daha detaylı bilgi ve güncel gelişme gibi merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.sinansoyler.com

sinan soyler2 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz