Sıla Erkan

Sıla Erkan kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu, oynadığı dizi ve filmler gibi bir çok soru ile hayranları tarafından merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Hayatı hakkında merak edilen soruların cevapları ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Sıla Erkan Oğlak burcudur. Aslen Ankara doğumludur. İlköğretim ve Ortaokul tahsilini memleketinde tamamlamış ardından Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından ilk olarak İstanbul Fm Radyo programcılığı ile adım atmıştır. Ardından Şahika Tekand’da oyunculuk eğitimi almış, tiyatro ile tanışmıştır. Mizahiyet Teorisi tiyatro oyununda sahne almakta, ayrıca Mediakraft şirketine bağlı olarak BonBon Tv’de sunuculuk yapmakta, oha diyorum ve yap yap gibi youtube kanallarında da konuk olarak dönem dönem yer almaktadır.

Özellikle Beyazıt Öztürk‘ün sunduğu Beyaz Show’da açıklanan navigasyon sesi ile dikkat çeken Sıla Erkan, günlük hayatta sıkça kullanmakta olduğumuz Yandex navigasyon’unu seslendiren isimdir. Kadıköy Koşuyolu’nda sahne sanatları alanında değer üreten Apartman Sahne’nin kurucu ortağıdır. 2014 yılında Sabit Kanca isimli sinema filminde Rus Kadın rolü ile oyunculuk yapmıştır.

Sıla Erkan’ın boyu 1.62 cm, kilosu ise 56’dır. Sıkı bir sosyal medya takipçi sayısına sahip olan güzel isim paylaştığı gelinlikli resim sonrasında takipçileri tarafından sıkça aaa evlimiydin? sorularına cevaben günaydın diye cevap vermiştir. Ancak eşinin kim olduğu hakkında hiç bir bilgi mevcut değildir. İnstagram sosyal medya hesabında takipçi sayısı 201 Bin civarındadır. Twitter’da ise takipçi sayısı 10,1 B.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz