Sezi Süer

Sezi Süer Yeşil Vadinin Kızı isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, oynadığı sinema ve diziler. Hayatı ve biyografi bilgileri.

Sezi Süer Kimdir?

Sezi Süer tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Studio Oyuncuları bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. 2023 yılında Show Tv ekranlarının sevilerin dizilerinden Yeşil Vadinin Kızı isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Dizide Büşra karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunudur.
sezi suer3 jpg

Sezi Süer Kaç Yaşında?

Sezi Süer 9 Eylül doğumlu, başak burcudur. Ancak doğum yılı, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Geçmiş dönemde Toth When I Awoke filminde rol almıştır. Ayrıca STFF’de finalist olan Her Şey Sinirimi Bozuyor adlı filmdede rol almıştır.

Yeşil Vadinin Kızı adlı dizide Büşra karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yeşil Vadinin Kızı dizi oyuncuları Beren Gökyıldız, Onur Dikmen, Sezin Bozacı, Aslı Altıkulaç Saçar, Turan Günay, Ece Gürer, Lale Ertiş Gençtürk, Özgür Özberk, Hande Arısoy, Çağla Açar, Burak Güneş, Dila Uca ve Deniz İrem Morkoç gibi isimlerden oluşmuştur.

Sezi Süer Nereli?

Sezi Süer aslen bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre İzmir’lidir.

Boyu, kilosu, sevgilisi kim? gibi soruların cevapları araştırılmaktadır.

Güzel oyuncunun resmi instagram hesabı @sezi.suer’dir.
sezi suer2 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz