Sezi Kalkavan

0

Sezi Kalkavan TRT Belgesel kanalında Dünyayı İyilik Kurtaracak isimli programı sunmuştur. Hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sezi Kalkavan Kimdir?

Sezi Kalkavan koç, eğitmen, aktivist, sunucu. ŞİMDİ DERNEĞİ – Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler, Vakıflar bünyesinde hizmet ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Sezi Kalkavan Eğitimi

Sezi Kalkavan İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olmuştur.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği – Lisans

2015 – Danışman, Koç ve Eğitmen
Eğitim Müdürlüğü (Cafe Crown, Cafe Caribou)
Turizm Yöneticiliği (Koç Holding, Enka, Alarko Holding, Hillside Grubu)
Sezi Kalkavan5
Koç Holding – Enka ortaklığına bağlı Rusya merkezli AVM projelerinde Yiyecek İçecek Yöneticisi olarak iş hayatına atılmıştır. Çok uluslu ve 4 ülkede faaliyet gösteren Megapol Group, Asitane -Kariye Otel, Alarko Holding Hillside Turizm Grubu, Armada Otel, Cafe Crown ve Caribou’da eğitim yöneticisi pozisyonlarında bulunmuştur.

16 senelik kurumsal çalışma hayatında F&B, Ağırlama-Misafir İlişkileri, Ürün Yöneticiliği ve Eğitim Departmanlarında edindiği deneyimin son 10 yılında mağazacılık ve perakende sektöründe Öğrenme ve Gelişim alanında derinleştirmiştir.

2015 yılından bu yana eğitmenlik ve danışmanlık alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitmenlik ile birlikte belli bir grup insanı katılımları ile koçluk yapmaktadır. Özellikle sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken bir isimdir. Türkiye’nin yanı sıra Afrika’da açlık, su kuyuları, çocukların eğitimi gibi pek çok alanda mücadele vermektedir.

Afrika’ya ayak basan bir insanın bir daha aynı insan olarak kalarak mümkün değil açıklamasında bulunmuştur. Ayrıca Afrikaya ilk ayak bastığında özellikle çocukların doğallıklarının ve ruh hallerinin kendisini çok etkilediğini dile getirmiştir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @seziland ‘dır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 36.7bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz