Seyit Subutullah Baltaci

0

DJ Seyit Subutullah Baltaci son dönemlerde müzik dünyasının dikkatlerini üzerine çeken isimlerinden birisidir. Hakkında ise müzik severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Seyit Subutullah Baltaci Kimdir? Kaç Yaşında?

Müzisyen ve Dj olarak müzik dünyasında başarılı kariyerini sürdüren Subutullah Baltaci 1998 yılında İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nde doğmuştur. Müzik anlamında yeni bir şeyler keşfedip üretmek için yola çıkmıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren Dj olmayı düşünmüş ve hayatının her döneminde müzik ile iç içe olmuştur.

Örnek aldığı ünlü rap sanatçısı Haylaz lakabı ile tanınan isimli Abdullah Arslan veda şarkısını seslendirmiştir. Kısa süre içinde Youtube’da “Seyit Subutullah Baltaci Veda 2017” ismi ile yayınlanmış olan şarkı büyük bir ilgi görmüştür.

Ayrıca yine küçük yaşlardan itibaren dijital dünya ile de iç içe olan Seyit Subutullah Baltaci, bilgisayar ve mobil yazılımlara bir hayli ilgi duymaktadır. Almış olduğu eğitimlerin ardından müzik kariyerinin yanı sıra yazılım geliştirme uzmanı olmuştur. Geleceğin mesleği olarak adlandırılan yazılım cephesinde birçok önemli projeye imza atan Baltaci, teknoloji merakının yanı sıra sosyal medya alanındaki çalışmaları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Resmi instagram hesabını @subutullah olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,4milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz