Sevkan Köylü

0
Sevkan Köylü

Sevkan Köylü Leylifer isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Sevkan Köylü Kimdir?

Sevkan Köylü oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Mos Akademi bünyesinde oyunculuk eğitimi alan yakışıklı isim en son Leylifer isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Leylifer isimli dizi de ayrıca, Gözde Gürkan,Gizem Coşkun, Camila Duarte Çakır, Can Verel, Serbülent Soylu, Burcu Derya, Berna Keskin, Özay Özgüller, Azra Sare Uslu ve Sultan Köroğlu gibi isimler de rol almıştır.

Futbol, basketbol ve voleybol sporları ile ilgilenmektedir. Bazı kaynaklardan edinilen bilgiye göre aslen Muş’ludur, ancak bu kesin bilgi değildir. Maalesef yakışıklı oyuncunun doğum tarihi, kaç yaşında? boyu ve kilosu gibi merak edilen diğer bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @sevkankoylu ‘dur. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 26.6bin civarındadır. Aydan Reyyan Çelik (Alim Yapım) ile çalışmalarına devam etmektedir.
Sevkan Köylü

İstanbul’da yaşamaktadır.

Sevkan Köylü Oynadığı Diziler:

Fatma
Maria ile Mustafa
Şampiyon

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz