Sevil Sevinç

Sevil Sevinç Safarova ikizler hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşındalar? aslen memleketleri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Sevil ve Sevinç Safarova ikiz kardeşler. Azerbaycan’ın Bakü şehrinde doğan ünlü isimler STwins grubu ile Roza Zerjarli ile birlikte çalışmışlardır. Özellikle 2018 senesinde müzik dünyasında dikkatleri üzerine çeken ünlü isimler, 2013 senesinde ülkemizde gerçekleşen O Ses Türkiye yarışmasına katılarak Türkiye’de de ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmışlardır.

Yarışmanın ilk turunda üç evet alan ikizler, yarışmaya ikinci turda veda etmişlerdir, ancak müzik kariyerleri için ciddi bir atılım yaparak hayran kitlelerini arttırmayı başarmışlardır.


Özellikle youtube üzerinden yayınlanan videoları kısa sürede milyonlarca izlenme sayısına ulaşmıştır. Bunlardan birisi, Sevil Sevinç Dj Roshka Azeri Mashup 2 müzik severler tarafından tam not almıştır. Bu şarkı 23 milyon’dan fazla dinlenmiş ve beğeni yağmuruna tutulmuştur. Seslendirdikleri ve milyonlarca dinlenen bazı şarkıları ise Sevdiyim Adam, Derdin Nedir, Son Öpüş, Delicesine, Evlisen, Eşq Dəlisi, Səhv özündədir, Can Yarim, Azeri Mashup 2.

Sosyal medya hesaplarını da birlikte ve aktif bir şekilde kullanan Safarova kardeşlerin, günümüz itibariyle resmi instagram hesaplarında ki takipçi sayısı 2,4milyon civarındadır. Youtube video kanalında ise abone sayıları 338 B.. Tabi bu sayılar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

2019 yılının en son şarkısını 28 Eki 2019 tarihinde Youtube üzerinden Can Yarim ismi ile paylaşmışlardır. Bu şarkıda kısa sürede 5 Milyon’un üzerinde dinlenme sayısına ulaşmıştır.

1 Yorum

  1. BEN SIZI ÇOK SEWEREM SIZ ÇOK GUZELSINIZ YANI BAZEN ISIMLERINIZI KARIŞDURAYIM SEWINÇ WE SEWIL ABLALAR BEN SIZI ÇOK SEWEREM BUNU UNUTMAYINIZ SEWIL ABLA SENI ÇOK GUZELSIN SEWINÇ ABLA SENDE KUSURA BAKMA SENDE GUZELSIN BEN TURKMENISTANDA YANI KARDEŞ ULKE SIZI ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEWEREMMMMMMMMMMMMMMMM KOJAMAMMMMMM SEWINÇ ABLA SEWIL ABLA SELAMLARIMI SOYLE SIZI ÇOK OPEREMMMMMMM BAY BAYYYYYY

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz