Sertab Erener

Sezen Aksu‘nun bir dönem vokalistliğinide yapmış olan ünlü sanatçı Sertab Erener 04 Aralık 1964 yılında dünyaya gelmiştir.

Yücel ve Nizamettin Erener çiftinin 2 çocuğunun küçüğü olarak doğmuş, Serdar isminde bir abisi vardır. İstanbul doğumlu sanatçı aslen baba tarafından Siirt’lidir. Babası Avukat Nizamettin Erener’dir.

2015 yılında müzisyen Emre Kula ile evlenmiştir.

4 Yorumlar

  1. sertap kürtçe şarkı söylüyordu hakketen kürtmüş meğerse / neyse aslına rücuu etmiş zaten karaktesiz olduğu eski eşine yaptıklarından belliydi.

  2. mehmet guzelin yorumuna bakıyorum da bir insanı etnik kimliğine göre değerlendirmek mi daha ayıp yoksa evliliği bir şekilde bitmiş insanın ilişkisi hakkında ileri geri konuşmak mı bielemedim.seni de eski sevgililerine sormak lazım ne kadar adamsın bakalım mehmet efendi 😀 tabi eski sevgilin varsa.herneyse sertab erener senin gibileriyle karşılaştığında sifonu çeker . sen kim sertabı eleştirmek kim hemde utanmadan zaten kürt ne mal olduğu belli şeklinde bir yorum yazmışsın .hakkında suc duyurusunda bulunsa söke söke alır altındakı donu tazmınat nıyetıne ama farketmeyecegı ya da 1 sanıyesını harcamayacagı kadar zavallısın.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz