Serkan Toper

Serkan Toper Cumhur İttifakı MHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı. Son dönemlerde konuk olarak katıldığı bir çok haber programında yorumları ile dikkat çekmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serkan Toper Kimdir?

Serkan Toper Avukat, 31 Mart 2024 Cumhur İttifakı MHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı. Sivas’ta İlkokul eğitimini tamamlamıştır. Ardından İzmir’de Ortaöğrenim ve Lise tahsilini bitirmiştir.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından 2002 senesinden itibaren avukat olarak mesleki kariyerine adım atmıştır.

2003 ve 2004 yılları arasında Ankara Barosu’nda avukatlık yapmış, 2005 yılından itibaren İstanbul’da serbest avukat olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Uzmanlık alanları, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri ve Medya Hukuku gibi dallardır.
serkan toper3

Serkan Toper Hangi Partili?

Serkan Toper’in siyasi görüşü de merak konusu. Toper, Milliyetçi Hareket Partisi bünyesinde çalışmalar da bulunmuştur. MHP Spor ve Sanattan Sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul Şubesi Genel Sekreterliği görevlerini üstlenmiştir.

2016 yılında 6.Buhara Medya Yılın En İyileri Medya Ödülleri Töreni’nde “Medya ve Fikir Sanat Eserleri Hukuku” çalışması ile “Yılın En İyi Hukuk Danışmanı” ödülünün sahibi olmuştur.

Günümüze kadar pek çok, Belediye Panellerinde Medya Hukuku, Kadına Şiddet ve Yeni Anayasa gibi konularda konuşmacı olarak katılım sağlamıştır. Türkiye’nin divası Bülent Ersoy dahil pek çok ünlü ismin de avukatlığın yapmış bir isimdir.

2001 senesinde Ata Hukuk & Danışmanlık isimli hukuk bürosunu kurmuştur. Ata Hukuk Bürosu’nun Ankara, İstanbul, İzmir ve Samsun’da şubeleri bulunmaktadır. 31 Mart 2019 Yerel Seçimler’de Cumhur İttifakı ve MHP’nin Beşiktaş Belediye Başkan Adayı olmuştur. Cumhur İttifakı AKP ve MHP’den oluşmuştur.

Serkan Toper Nereli?

Serkan Toper Denizli doğumludur. Denizli’nin Sarayköy İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Baba tarafından ise aslen Kars Kağızman İlçesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirtilmektedir.

Serkan Toper Kaç Yaşında?

Serkan Toper 45 yaşındadır. Doğum tarihi 13 Mart 1979, burcu ise balık’tır.

Serkan Toper Boyu

Serkan Toper’in boyu 1.83 cm’dir.

Serkan Toper Evlimi? Eşi, Ailesi

Serkan Toper’in eşi ve medeni durumu da merak konusudur. Boşandı mı? eşi kim? gibi sorular de merak edilmekte ancak herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Türkbey Efe Toper isminde bir oğlu vardır.

Chp 24. Milletvekili Erdal Aksünger, Ceza Hukukçusu Ersan Şen gibi isimler le yaşamış olduğu tartışmalar ile de oldukça merak edilen isim olmuştur.

İletişim bilgileri için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Resmi facebook hesabı @avserkantoper ‘dir. Ayrıca resmi twitter hesabı @avserkantoper ve resmi instagram hesabı da @av.serkantoper ‘dir. Youtube video kanalı bulunmamaktadır.
serkan toper5

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz