Serkan Melikoğlu

Serkan Melikoğlu hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? sevgilisi kim? Hangi dizi ve sinema filmlerinde rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

30 Aralık 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Serkan Melikoğlu Çankaya ilköğretim Okulu, Anıttepe Lisesi ve Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteyi 2013 yılında Şeref Öğrencisi olarak tamamlamıştır. Oğlak burcudur.

Mezuniyetin ardından 2010 ve 2013 yıllarında Devlet Tiyatrolarında görev alan Serkan Melikoğlu 2013’te Kulis Sanat kurucularından olarak bir çok projenin içerisinde yer almıştır.

2014 yılında TRT ekranlarında Ben Yaparım ve Akşam Vakti isimli programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Bugüne kadar Aşkların En Güzeli, Beni Affet, Beni Bırakma ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol almıştır. 2015 yılında ise Şevkat Yerimdar isimli sinema filminde Çiyan karakterini canlandırmıştır.

İyi derecede sahne dövüşü, eskrim, orta derecede klarnet, iyi derecede dans, jonglörlük, poi çevirme ve silke tırmanma gibi yeteneklere sahiptir. Ankara Devlet Opera ve Balesi Bale Dansçısı, Kulis Sanat Bale Eğitmeni Asena Çelik ile birliktedir.

Serkan Melikoğlu asena çelik

1 Yorum

 1. Serkan Melikoğlu
  Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuştur.
  Ayrıca
  Beni affet
  Aşkların en güzeli
  Beni bırakma dizilerinde rol almış

  Şevkat Yerimdar 2 sinema filminde rol almış

  Trt’de
  Ben yaparım ve Akşam vakti (canlı yayın) programlarını sunmuştur. Bilgilerinizi güncellemeniz iyi olacaktır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz