Serkan Kızılbayır

Serkan Kızılbayır Ankara’nın en çok dinlenen radyo programcısı ödüllerinin sahibidir. Kariyeri, başarıları, ödülleri ve çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serkan Kızılbayır Kimdir? Nereli?

16 Ekim 1982 doğumlu Serkan Kızılbayır Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2000 yılında Üniversite sınavına hazırlanırken Matematik öğretmeninin ısrarı ile şu an yayıncısı olduğu Radyo Vizyon ile meslek hayatına atıldı ve aralıksız o tarihten bu yana yayınlarına devam etmektedir.

Kısa sürede Radyo Vizyon’da yapmış olduğu programlarla dikkatleri üzerine çekip Ankara’nın en çok dinlenen radyo programcısı ödüllerini almıştır.

Serkan Kızılbayır Kariyeri:

Radyo Vizyon 2001-(aralıksız halen devam ediyor )
Kanal A Müziğin Ritmi Programı (2011-2015)
Polis Radyosu ( 2013-2014)
TRT Müzik 2016-2017 ( Müziğin Rengi )

Bugüne kadar bir çok ödülün sahibi olan Serkan Kızılbayır, Uluslararası Radyocular Birliği tarafından Yılın Alkışı Hakeden Yabancı Radyo Sunucusu seçildi (2012)
IRU Müzik Ödülü Kanal A – Müziğin Ritmi ( En İyi Müzik Programı )
Uluslararası Radyocular Birliği (IRU) tarafından düzenlenen 7. Alkışı Hakedenler Ödülleri töreninde, Yılın Alkışı Hakeden Radyo Şov Programı ödülü, Eve Dönüş Yolculuğu ile Radyovizyon’dan Serkan Kızılbayır’a verildi. (2015)
2.Başkent Ödülleri Yılın En İyi Radyo Müzik Programcısı (2018)

Serkan Kızılbayır Youtube kanalında kurumsal markalarının sponsorluğunda başarılı ve ünlü isimleri farklı içeriklerle ağırlamakta.

MAG dergisindeki köşesinde her ay başarılı isim ve markalarıyla röportajları ile yazılarıyla yer almaktadır

Aynı zamanda bir çok etkinliğin de sunuculuğunu yapmaktadır.

Hürriyet Gazetesi köşesinde hem hurriyet.com.tr hem de Hürriyet Ankara’da yazmış olduğu yazılarla dikkat çekmeye devam etmektedir.

Youtube Kanalı’nda 10bin, instagram sayfasında 92 bin ve twitter da 20 bin takipçi sayısı bulunmakta ve sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Terazi burcu olup sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz