Serhat Bölükbaşı

Serhat Bölükbaşı genç yaşına rağmen iş hayatında başarılı bir kariyere sahiptir. Hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serhat Bölükbaşı Kimdir?

Serhat Bölükbaşı henüz 15 yaşındayken ilk olarak Bitcoin tesislerini, sonrasında ise BS Sales şirketini kurmuştur. Lise eğitimini yarıda bırakarak iş hayatına atılmıştır. Oldukça varlıklı bir aileden gelen Bölükbaşı, girişimci olarak iş hayatına oldukça erken yaşta başlamış ve iş hayatının önemini çok genç yaşta kavrayan bir yapıya sahiptir.

Serhat Bölükbaşı Nereli?

Serhat Bölükbaşı aslen Malatya Arapgir’lidir. Doğma büyüme ise İstanbul’ludur. Doğum tarihi ise 21 Ağustos 2004.

Lise dönenimde eğitim hayatını yarıda bırakarak 13 yaşında garson olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra, kendi işini kurmaya karar vermiş, 15 yaşında önce Bitcoin tesislerini sonra BS Sales şirketini kurmuştur. Bu şirket sayesinde yatırım alanında sağlam uzun vadeli yüksek kazançlı yatırımlarımda yapmakta olan başarılı isim, girişim alanında uzman konumundadır.

Daha 17 yaşında olan ve pek çok kişi için cesaret edilemeyecek şeyler yapan isim iş hayatına çok erken başlamıştır.

Gelecek hedefi ise daha güzel girişimler yaparak başarı ile bu yola devam etmek.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @serhatbolukbasiofficial ‘dır. Ayrıca https://serhatbolukbasi.com resmi web sitesi üzerinden hakkında daha detaylı bilgilere, güncel haber ve resimlerine ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz