KimNereli.net

Sergio Gürlek

Sergio Gürlek Kimdir?

Sergio Gürlek
Gerçek adı: Sergio Gürlek
Doğum Tarihi: 17/03/1982 (38 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Burç: Balık
Meslek: Organizatör Oyuncu Sunucu Tiyatrocu Youtuber
Doğum yeri: İstanbul Kadıköy

Sergio Gürlek Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Sergio Gürlek hakkında hayranları tarafından bir çok soru merak konusudur. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1982 yılının Mart ayında İstanbul, Kadıköy’de dünyaya gelmiş, aslen Sivas’lı, Kafkasya kökenli gerçek bir Orta Asya Türküdür.

İlkokul ve Ortaokul eğitimini İstanbul, Kocaeli İzmit ve Ankara illerinde tamamlamıştır. Ardından üniversite ve master eğitimini Ukrayna Kiev’de (Kiev National Economic Universty) Uluslararası ilişkiler bölümünü başarı ile bitirmiştir. Günümüze kadar bir çok alanda özel eğitimler alan Gürlek, başarılarını aldığı sertifikalar ile taçlandırmış, yaptığı organizasyonlar il aktivite ve show sektöründe çalışmalarına dair birçok başarı plaketi ile ödüllendirilmiştir.

Günümüzde 2. üniversite olarak Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir. Başarılı isim Türkçe, Rusça, İngilizce ve Almanca olmak üzere 4 dil bilmekte, ayrıca bir çok müzik enstrümanını büyük bir ustalıkla çalma yeteneğine sahiptir.

Sergio Gürlek kariyeri;

1996 senesinde Kocaeli izmit’te Radyo ve Televizyon programları ile yayın hayatına başlamıştır. 2002 senesinde yaşadığı talihsiz bir menajerlik sözleşmesi neticesinde, 10 sene gibi uzun bir süre hiçbir basın ve yayın organında kişisel yetileri ile faaliyette bulunamamıştır. Bu süre içerisinde Hakkari Yüksekova’da vatani görevini ve eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Gürlek, Yurt içi ve yurtdışı birçok 5 yıldızlı otele aktivite, show ve animasyon danışmanlığı yapmıştır. 2010 ve 2011 yılları arasında, Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu’nda Rekreasyon Derslerinde Yardımcı Eğitmen olarak gönüllü Animasyon dersleri vermiştir. Sahne showları, müzikaller ve bir çok tiyatro oyunları sergilemiştir.

Spor ile de iç içe olan ünlü isim, profesyonel anlamda uzakdoğu sporları ve futbol ile uğraşmış, diğer bir yandan aktif olmamakla birlikte futbol hakemliği kursunu tamamlamıştır. Önemli bir isimden profesyonel olarak oyunculuk eğitimi almış, kendi tiyatro ve gösteri ekibini kurmuştur.

Oyunculuk kariyeri;

Yaşadığı menajerlik sorunu sonrasında, sözleşme dönemi bitince senaryosunu yazdığı uzun metraj gençlik komedi filmini ekibi ile hayata geçirmişi ve bu projede başrol oynamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar, Akasya Durağı gibi dizilerde profesyonel olarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Oyunculuk başarının yanı sıra sahne hakimiyeti ile de dikkatleri üzerine çeken Gürlek, müzik bilgisini sahne ile birleştirmiş, 2014 senesinde 4X4’lük isimli Maxi Single müzik albüm çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Sergio Gürlek 2015 senesinde yeni bir single yapmış, bu single çalışmasında Sarhoş isimli eseri seslendirmiş ve klip çekmiştir.

Ekranların sevilen yarışmalarından O Ses Türkiye yarışmasına da katılan başarılı isim yarışmada finale kadar yükselmiş ancak elenmiştir. Seda Sayan ile Keten Helva adlı şarkıya 2019 senesinde düet yapmış, bu şarkı basında ciddi bir yankı uyandırmıştır. 2 ay sonrasında ise şarkının Club Mix versiyonu çıkmıştır.

Kendi şirketi olan By Sergio Production olarak, büyük bir proje olan “Walkshow” adlı TV Programını TV8,5 ta sunmakta, aktif olarak By Sergio Group altında organizasyon sektöründe iş hayatını sürdürmektedir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sergio Gürlek
Gerçek adı: Sergio Gürlek
Doğum Tarihi: 17/03/1982 (38 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Burç: Balık
Meslek: Organizatör Oyuncu Sunucu Tiyatrocu Youtuber
Doğum yeri: İstanbul Kadıköy
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

493.764 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

482.514 kez okundu

3.

Beren Saat

422.856 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

392.752 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.184 kez okundu

6.

Tarkan

258.252 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.659 kez okundu

8.

Emre Mor

214.931 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

213.882 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.240 kez okundu