Serdar Gökalp

Serdar Gökalp rol aldığı bir çok başarılı projenin yanı sıra radyo programcısı olarak da uzun seneler çalışmalarına devam etmiştir. Peki kaç yaşında?

1982 yılının Şubat ayında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı isim uzun süre radyo programları ile dinleyicilere seslenmiştir. 2018 senesine kadar Best FM ‘de Serdar Yayında adlı radyo programını hazırlayıp sunmuştur. 2018 yılının Nisan ayından itibaren ise Alem FM’de her gün hafta içi 16:00 ve 18:00 saatleri arasında Serdar trafikte, 22:00 ve 01:00 saatleri arasında ise Serdar yayında programını yapmıştır. Özellikle telefon şakaları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim başarılı programları ile radyoculuk kariyerini sürdürmektedir.

Türkiye’de radyo ve telefon şakaları denilince akla gelen ilk kişi olan Serdar Gökalp, şakaları radyoya taşıyan ilk kişi olarak bilinmektedir.

Henüz 18 yaşında iken ilk yayınını gerçekleştirmiş, televizyonda bir müzik programı yapmıştır. Kariyerinde farklı alanlara da yer veren başarılı isim, bir dizide yardımcı yapımcılık ve mizah dergisi yazarlığı gibi görevler üstlenmiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz