Serdar Bileke

Serdar Bileke Fox Tv ekranlarında yayınlanan Darmaduman isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Serdar Bileke Kimdir?

Serdar Bileke manken, model ve oyuncu. İstanbul Üniversitesinde Hücresel ve Moleküler Biyoloji ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünde eğitim görmüştür.

Serdar Bileke Nereli?

Serdar Bileke doğma büyüme Kocaeli İzmit, aslen ise İzmir’lidir. İlköğretim, Orta ve Lise tahsilini İzmit’te tamamlamış, üniversite eğitim döneminde İstanbul’a yerleşmiştir.

Oyunculuk öncesinde kariyerine model olarak başlamıştır. İlk rol aldığı dizi ise yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmış ve ismi Gorbi’dir.

Serdar Bileke Boyu, Kaç Yaşında?

Serdar Bileke 24 yaşındadır. Doğum tarihi 14 Temmuz 1998, burcu ise yengeç’tir. Boy ve kilo bilgisine henüz ulaşılamamıştır. En fazla merak edilen sevgilisi kim? sorusu ancak bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Serdar Bileke Dizileri

Serdar Bileke en son Fox Tv ekranlarında yayınlanan Darmaduman isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide ayrıca Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Metin Coşkun, Meral Çetinkaya, Murat Kapu, Muazzez Serap Naldemir, Umut Kaya, Beste Can Sağlam ve Ali Önsöz gibi isimler de rol almıştır.

Daha önce ise Gorbi isimli dizi de rol alan yakışıklı oyuncu ayrıca ünlü sanatçı Mabel Matiz’in Karakol isimli şarkısının klip çalışmasında da boy göstermiştir.
Serdar Bileke
Kendisi gibi oyuncu Haktan Zavlak ile yakın arkadaştır. Attığı bir tweet şu şekildedir. “az önce kardeşlikten atıldın beni eve yalnız gönderiyorsun”

Yakışıklı oyuncu, 2019 ‘’I am a Model’’ Programı Mezunu’dur.

İstanbul Moda Akademesine yaptığı açıklama şu şekildedir.

“Kariyerime başlamadan önce bir çok hayalim vardı. İyi bir manken olmak iyi bir oyuncu olmak ama en önemlisi iyi bir insan olmaktı. İMA bu hayaller için attığım en doğru adımdı. Sektördeki çok büyük isimlerle tanışma ve çalışma fırsatım oldu. Sektörün en önemli defilelerinde yürüdüm, pek çok reklam kampanyasında rol aldım ve şu an global bir markanın reklam yüzüyüm. Bunun arkasında koskocaman iki ailenin imzası var. Öncelikle her zaman yanımda oldukları için aileme ve bir kurumdan daha fazlası olup, ailem oldukları ve beni bu günlere taşıdıkları için İMA ailesine sonsuz teşekkürler.”

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @serdarbileke_ ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz