Serap Ezgü

Serap Ezgü 15 Haziran 1965 doğumludur. İlkokul, orta ve lise tahsilini Ankara’da tamamlayan usta sunucu Serap Ezgü Ankara’da dünyaya gelmiştir.

İlköğretim, Ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Ardından Adana Çukurova Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur.

1987 yılında Sümer Ezgü ile evlenmiş bu evliliğinden Ceren isminde 1988 doğumlu bir kızı vardır. 1999 senesinde boşanmışlardır.

Daha sonrasında Ezgü soyismini kullanmaya devam etmiş 2004 senesinde Sümer Ezgü’nün itirazı ile kızlık soyadı Paköz’ü kullanmak zorunda kalmıştır.

2001 senesinde Vatan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Atilla Güner ile evlenmiş ancak 8 Ocak 2007 tarihinde ayrılmış sonrasında ise Bodrum’da bir köye yerleşerek kendisi gibi televizyoncu olan Cem Hamuloğlu ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Yaşantısını Antalya Bodrum’da sürdüren Serap Ezgü aslen Karadeniz kökenlidir.

Günümüzde Tv8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde isimli programı sunmaktadır.

1 Yorum

  1. Mueller-Benk Hilal

    Serap Paköz Anne ve Antakya Samandağlı olan Babasının kimliğini neden gizler ??? 
    Antakya Samandağdaki çocukluğundan ve Bursa’da Annesi ve Iki üvey ağabeyi, Aytun Diril ve ölen Gündüz Diril ile yaşadığı yılları neden anmaz???
    Yeni HAYATININ yalan öyküsünü kum köprüler misali kurmuş, belliki yaz yağmurlarının varlığını unutmuş :)))

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz