Serap Belet

5

1978 yılında dünyaya gelen Serap Belet günümüzde Habertürk ekranlarında haber spikeri olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İlk olarak 1997 senesinde Kanal D’de Arena Programı ile kariyerine adım atmış, Kanal Haber Merkezi, Star Haber, Atv gibi kurumların yanı sıra Uğur Dündar ilede birlikte çalışmıştır.

Lösemili Çocuklar Vakfı Dosyası, Trilyonluk Yolsuzluk, Terör Mağdurları ve Bahis Siteleri gibi ses getiren bir çok özel habere imzasını atmış ve Hürriyet Gazetesi manşetlerinde yer almıştır.

Ayrıca, Güne Bakış, Gün Ortası ve Haber Masası gibi kuşakları sunan Douillet evlidir ve bu evliliğinden iki oğlu vardır. Bir oğlunun ismi Kaya Antoine’dir.

Serap Belet’in doğum yeri ve aslen nereli olduğu gibi bilgileri araştırılmaktadır.

5 Yorumlar

  1. şu an beraber yaşadığı eşi mösyö douillet ermeni asıllıdır ve serap belet’ten olma iki oğlunu dindar birer katolik olarak yetiştireceğini her fırsatta vurgulamaktadır. ayrıca doğum yılı yanlış yazılmış. serap belet 1971 doğumludur.

  2. dini ırkı ne olursa olsun önemli olan insan olmaktır, çok hanımefendi zarif olması yanı sıra olağan üstü türkçesi ve anlaşılır akıcı konuşması da mükkemmel başarılar dilerim.
    Ayrıca sağlıklı mutluluklar dilerim

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz