Şener Özbayraklı

Şener Özbayraklı hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu kaç? hangi takımlarda forma giydi? futbol hayatı ve biyografi bilgileri.

Babası Biyoloji öğretmeni annesi ise ev hanımıdır. Futbol yaşantısına Borçka Gençlerbirliği ile başlayan futbolcu babasının tayini nedeni ile burada forma giyemeden gitmiş olduğu Yeni Pelitli Spor’a devam etmek zorunda kalmıştır.

3 sene burada oynayan futbolcu daha sonra Arsin Spor ve Ankara Spor’a sonrasında ise Keçiörengücü takımına transfer olmuştur.

2012-13 sezonu başında Bursa Spor’a transfer olmuş aynı zamanda Milli Takım’da görev yapmıştır. İlk Süper Lig maçını 19 Ocak 2013 yılında oynamıştır.

2014-15 sezonunda bir çok takımın transfer listesinde yer alan Şener Özbayraklı yıllık 1.5 milyon euro ve sözleşme fesih bedeli olan 5 milyon TL ile Fenerbahçe Spor kulübüne transfer olmuştur. Kariyeri boyunca toplam 19 kez Türkiye A Milli Takım formasını giymiştir. Ayrıca 1 kez Türkiye U18 ve 2 kez de Türkiye A2 formalarını giydi.

Baba tarafından Artvin Borçka doğumludur.

Sevgilisi ise güzel oyuncu Şilan Makal‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz