Sena Şahin

Sena Şahin 2023 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yalnız Kalpler isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Sena Şahin Kimdir?

Sena Şahin oyuncu, tiyatrocu. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda da sahne alan güzel isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Yalnız Kalpler isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de başrol karakteri Ayda’yı üstlenmiştir. Dizi de ayrıca, Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur, Mehtap Öztepe, Sena Şahin, Taygun Sungar, Elif Gülhan, Furkan Kapsız, Bengü Gürses, Serkan Melikoğlu, Dilek Bozkurt, Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Elmas Evşen Topçuoğlu, Ceylin Ece Kavurkacı ve Ayça Özvardar gibi isimler de rol almıştır.

Sena Şahin Boyu, Kaç Yaşında?

Sena Şahin 23 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Haziran 1999, burcu ise ikizler’dir. 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel ismin boyu ise tam bilinmemekle birlikte 1.72 cm civarında olduğu bazı kaynaklarda belirtilmektedir.

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncunun resmi instagram hesabı ise @sennasahinn ‘dir.
sena sahin5

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz