Selin Sabit

Selin Sabit Halk Tv ekranlarında yayınlanan hafta sonu haber programı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, kariyeri, biyografi ve hayatı.

Selin Sabit Kimdir?

Selin Sabit sunucu, haber spikeri, editör, moderatör, radyocu, gazeteci. Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Günümüze kadar bir çok televizyon, radyo ve kurum bünyesinde çalışmıştır.

Uzun yıllardır haber spikerliği yapan güzel isim, yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.
Selin Sabit5
Çalışma hayatına İstanbul Fm bünyesinde spiker olarak başlayan Sabit, daha sonra TGRT Haber Spikerliğini üstlenmiş ve haber spikerliği, program sunuculuğu yapmıştır.

Ardından Star Medya Grubu ile yoluna devam etmiştir. 24TV, TV4 ve Star Gazete gibi yerlerde görevler üstlenmiş, devamında Show Radyo’da haber spikerliği ve editörlüğü görevini sürdürmüştür.

Özellikle sesi Best FM haber spikerliği ve sunuculuğu yaptığı dönemde dinleyiciler tarafından daha fazla duyulmuştur. Best Fm bünyesinde Konuşan Türkiye isimli program ile büyük bir ilgi görmüştür.

Günümüz itibariyle çalışma hayatına Halk Tv bünyesinde devam etmektedir. Başarılı isim Halk Tv ekranlarında hafta sonu sabah saat 8 ve 10 arasında yayınlanan Hafta Sonu Sabah isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Selin Sabit Nereli?

Selin Sabit İzmir’lidir. Doğma büyüme aslen İzmir’li olan başarılı isim sıkı bir (Gözgöz) Göztepespor takımı taraftarıdır.

Selin Sabit Kaç Yaşında?

Selin Sabit 43 yaşındadır. Doğum tarihi 1980, doğum yeri ise İzmir.

Resmi instagram hesabı @selin_sabit ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz