Selin İmer

Selin İmer hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitimi gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyetik güzel Selin İmer İtalyan Ortaokulu ve MEF Okullarında okuduktan sonra Amerika’da reklam, moda ve psikoloji üzerine eğitim almıştır.

İş Adamı İnsel İmer ve Canan İmer çiftinin kızı’dır. 2017 yılında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ile evlenmiştir.

1983 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 7 sene kadar yaşantısını Miami’de sürdürmüş ardından İstanbul’a yerleşmiştir.

2017 yılında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ile evlenmiştir. Günümüzde eşi Ceceli ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır. bir çok kaynakta İmer’in kendisini Mustafa Ceceli ile tanıştıran ismin Ahmed Hulusi olduğu belirtilmektedir.

Boyu 1.67 cm, burcu Oğlak, göz rengi yeşil, saç rengi ise Kahverengi’dir. Bir dönem yaşadığı kilo sorunu ile de sık sık gündeme gelen güzel isim ilerleyen süreçte bu sorunu aşmayı başarmıştır. Ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun tarafından belirtilen programı uygulayarak 10 kilodan fazla verdiği açıklanmıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 163bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz