KimNereli.net

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci Kimdir?

Selin Çıra (Ciğerci)
Gerçek adı: Selin Çıra (Ciğerci)
Doğum Tarihi: 1985 (35 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Evli (Gökhan Çıra ile)
Meslek: DJ Fenomen
Doğum yeri: İstanbul

Selin Ciğerci Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Selin Ciğerci son yıllarda hem sosyal medyada hemde magazin gündeminde ismini sıkça duyduğumuz fenomen isimlerin arasında yer almaktadır. Kimdir? kaç yaşında? nereli? ne iş yapıyor? sevgilisi kim? ve hayatı gibi bir çok sorununda cevabı merak konusudur.

Selin Ciğerci doğum tarihi, doğum yeri, aslen nereli?

Selin Ciğerci bazı ekran severlerin hatırlayacağı Wipeout yarışmasına katılarak ekranlarda yer almıştır. 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, aslen anne tarafından Kastamonu, baba tarafından ise Konya‘lıdır. Babası İş adamıdır, ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir. Bir erkek kardeşi vardır. Babası ve erkek kardeşi ameliyat olmasını istememiş, o nedenle evden ayrılmıştır. 3 sene annesi dışında kimse ile görüşmemiş, ailesi de ona maddi yardım yapmayarak burnunu sürtmesini ve bu kararından dönmesini istemişler. Ancak bu kararından vazgeçmemiştir. Ameliyat parasını annesinden aldığı harçlıklar ile gerçekleştirmiştir.

Özellikle cinsiyet değiştirme operasyonu ve ardından futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile birlikteliğiyle sıkça medya da gündeme gelmiştir. Bir gün mutlaka evlenmek istediğini, çocuğunun da olmayacağını ama yine de bu duyguyu tatmak istediğini aktarmıştır. Nihayetinde ise 2019 yılında Gökhan Çıra ile evlenmiş ve muradına ermiştir.


Bir röportajda geçmiş yıllarda, milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamları’ndanda sevgilileri olduğunu açıklamıştır. Türkiye’de sosyal medya’da hiç bir şey yapmadan fenomen olan tek kişiyim diyen Selin Ciğerci günümüzde ise gittiği beach, cafe, restoran gibi yerlerin kendisini el üstünde tuttuğunu çünkü artık sosyal medyadan reklamlarını yaptığını dile getirmiştir.

Ameliyat’tan önceki ismi Okan’dır. Herkesin bebek Okan olarak hitap ettiği Selin Ciğerci, böyle seslenmelerinin bebek gibi yüzü olduğundan kaynaklı olduğunu söylemiştir. Yüzünde hiç estetik yoktur, sadece göğüslerine slikon taktırmıştır. Artık pembe kimlikli bir kadınım diyerek hakkındaki soruları yanıtlamıştır.

Selin Ciğerci günümüzde bir çok reklam ve dizi teklifi almaktadır. Ancak uzun çalışmalar beni yorar diyerek reddetmektedir. Bir dizide ise oynaması durumunda Burak Özçivit ile birlikte rol alabileceğini aktarmıştır. Ayrıca dj olarak bir çok ünlü mekanda sahne almaktadır.

Uzun süredir ünlü isim Kerimcan Durmaz ile de sıkı bir arkadaşlığı bulunmakta idi. Ancak bu arkadaşlıklarının 2018 yılında bittiği açıklanmıştır. Sebebinin ise Kerimcan Durmaz’ın Selin Ciğerci’nin nişanlısı Gökhan Çıra’dan hoşlanması olduğu belirtilmiştir.

Etiketler: , ,

The Big 4 Diğer Kişiler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Selin Ciğerci
Gerçek adı: Selin Çıra (Ciğerci)
Doğum Tarihi: 1985 (35 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Evli (Gökhan Çıra ile)
Meslek: DJ Fenomen
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

456.912 kez okundu

2.

Beren Saat

408.695 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

363.255 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

325.100 kez okundu

5.

Tarık Akan

303.204 kez okundu

6.

Tarkan

247.016 kez okundu

7.

Volkan Demirel

232.560 kez okundu

8.

Emre Mor

208.081 kez okundu

9.

Ersay Üner

204.559 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

201.681 kez okundu