Seda Yanak

0
Seda Yanak

Seda Yanak 2022 yılında Leylifer isimli dizide rol almıştır. Güzel oyuncu daha önce de rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettirmiştir. Ekran severler tarafından merak edilenler, oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Seda Yanak Kimdir?

Seda Yanak oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir. Ordu Üniversitesi’nde eğitim aldığı belirtilen ünlü isim ilk dizi oyunculuk deneyimini 2021 yılında rol aldığı Emanet isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Seda Yanak Doğum Tarihi, Kaç Yaşında?

Seda Yanak 28 yaşındadır. Doğum tarihi 11 Nisan 1994, burcu ise koçtur.

Maalesef boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşamadığımız başarılı oyuncunun göz rengi yeşil, saç rengi ise kumral’dır.
Seda Yanak

Seda Yanak Oynadığı Diziler

Seda Yanak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinde Ezgi karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Rol aldığı tüm diziler ise şu şekildedir.

Emanet (Ezgi) 2021
Alparslan: Büyük Selçuklu 2021
Leylifer

En son rol aldığı Leylifer isimli dizi de ayrıca Camila Duarte Çakır, Can Verel, Gözde Gürkan, Gizem Coşkun, Serbülent Soylu, Burcu Derya, Sevkan Köylü, Berna Keskin, Özay Özgüller, Azra Sare Uslu ve Sultan Köroğlu gibi isimler de rol almıştır.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @sedayanak_ ismi ile kullanmaktadır. EY iletişim Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz