Seda Kaya Ösen

0

Seda Kaya Ösen DEVA Partisi İzmir İl Başkanı. CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı / Demokrasi ve Atılım Partisi İzmir Kurucu İl Başkanı.

Seda Kaya Ösen Kimdir?

Seda Kaya Ösen iş insanı, siyasetçi, DEVA Partisi İzmir İl Başkanı, Cumhuriyet Halk Partisi 1. Bölge Milletvekili adayı.

Seda Kaya Ösen Nereli

Seda Kaya Ösen aslen İzmir doğumludur.
Seda Kaya osen3 jpg
Seda Kâya Ösen 1990 ve 1997 yılları arasında İzmir Amerikan Lisesi’nde okumuştur. Ardından Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuş, 2003 ve 2005 yılları arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Avrupa Çalışmaları Bölümünde yüksek lisans derecesi almıştır.

2006 Temmuz ayında, mesleki gelişim programı kapsamında ABD Cornell Üniversitesi’nde Turizm Yöneticiliği Sertifika Programına katılmıştır. 2001 ve 2003 yılları arasında bir reklam ajansı’nda marka temsilcisi olarak çalışan Ösen, 2003 yılından bu yana aile şirketinde çalışmalarını sürdürmektedir.

2012-2016 yıllarında Ege Genç İş İnsanları Derneği ( EGİAD ) Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır.

Türkiye Genç İşadamları Dernekleri Konfederasyonu (TUGİK) Yönetim Kurulu Üyeliği.
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyeliği.
İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu Üyeliği.
İzmir Başkanlar Kurulu üyeliği

En son Batı Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu (BASİFED Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi yapmıştır. Ali Babacan‘ın kuruculuğunu üstlendiği DEVA Partisi İzmir İl Başkanı’dır.

Seda Kaya Ösen Kaç Yaşında?

Seda Kaya Ösen 44 yaşındadır. Doğum tarihi 9 Eylül 1979, burcu ise başaktır.

Evlimi Eşi Kim?

Seda Kâya Ösen evlidir ve 1 kızı vardır. Eşi hakkında bilgiye ulaşamadığımız Ösen, iyi düzeyde İtalyanca ve İngilizce bilmektedir.

Resmi instagram hesabı @sedakayaosen resmi twitter hesabı ise @ssedakayaosen ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz