Seçkin Süngüç

Seçkin Süngüç katıldığı Kuaförüm Sensin isimli yarışma ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise genellikle kaç yaşında? doğum tarih, doğum yeri, mesleki kariyeri, boyu ve kilosu gibi bir çok soru merak konusudur.

1984 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Televizyon ekranlarında yayınlanmakta olan Kuaförüm Sensin isimli yarışma programında jüri olarak yer almaktadır. Geçmişten günümüze bir çok ünlü model ile çalışan başarılı isim, make-up konusunda önemli başarıların altına imzasını atmış birisidir. Makyaj artisti kimliği ile tanınan Süngüç, çok uzun yıllardır bu sektörün içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Seçkin Süngüç kariyeri;

Bugüne kadar Türk ünlü isimler ile birlikte yurt dışında da Jessica Stam ve Bar Rafaeli gibi ünlü yabancı modeller ile çalışmalar gerçekleştirmiştir. Didem Balçın, Hande Yener, Derya Uluğ, Aleyna Tilki, Asuman Krause, Ayşen, Hande Ataizi, Simge Sağın, Seda Sayan, Ebru Şallı, Hande Ünsal, Tuğba Yurt, İrem Derici, Seda Bakan, Deniz Seki, Ebru Gündeş ve Sibel Can çalıştığı bir kaç ünlü isimden bazılarıdır.

Make-up dünyasına İstanbul Taksim Mac Pro mağazası’nda adım attığı belirtilen ünlü isim, orada 5 yıl kadar make-up artist, event team makeup olarak görev yapmıştır. İstanbul Fashion Week, Fashionable, editoryal çekimler, imaj çekimleri, dergi, defile, klip, reklam ve katalog çekimleri sırasında birçok yerli ve yabancı ünlü isimle tanışmıştır.

Mesleki kariyerinin yanı sıra çok küçük yaşlardan itibaren her zaman müzik ile de iç içe olduğunu dile getirmiştir. Ünlü isim hatta 2017 senesinde Yokuş adlı tekli bir çalışmasını da müzik severler ile buluşturmuştur. Ayrıca klibin yönetmenliğini Nihat Odabaşı üstlenmiştir. Klipte ayrıca ünlü sanatçı Simge’de kendisine destek olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz