Sebastian Moy

0

Sebastian Moy youtube, tiktok ve instagram hesapları ile kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise hayranları boyu, kilosu, yaşı, sevgilisi gibi bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sebastian Moy Kimdir?

2000 yılının Nisan ayında Amerika, Florida da dünyaya gelmiştir. Kısa komedi videoları da dahil olmak üzere bir çok içerik paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Sosyal medya dünyasının ünlü ismi 4 kardeştir. Mateo, Nick, Alex ve Oliver isimlerinde üç erkek kardeşi vardır. Kardeşlerinden Oliver Moy‘da kendisi gibi sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Kardeşi Oliver’ın da TheMoyBoys adında ortak bir TikTok kanalı var.

Annesi Kolombiya asıllı Natalia Moy, babasının ise Çin asıllı olduğu belirtiliyor. Çin asıllı Amerikan vatandaşı olan Sebastian, Hristiyanlık dinine bağlıdır. Takipçilerine, hayranlarına genellikle Moy Army ismi ile hitap eden ünlü ismin en sevdiği ünlüler, Tom Holland, Joey King ve Shawn Mendes. Tam bir Milkshake hastası ayrıca Çin mutfağını tercih etmektedir. En sevdiği markalar Audi, Gucci ve Louis Vuitton, en sevdiği renk ise beyaz.

İlk olarak 2014 yılında tiktok üzerinden içerikler üretmeye başlamıştır. Flighthouse YouTube kanalındaki bir talk show olan Sebastian Moy Show’a ev sahipliği yapmıştır. Talk Show’una Baby Ariel, Piper Rockelle ve Kristen Hancher gibi bir çok ünlü isim katılmıştır.

Sebastian Moy Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 60, burcu ise koç’tur. Resmi instagram hesabını @sebastianmoy kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 1,5milyon civarında takipçisi bulunmaktadır. @sebastianmoy tiktok hesabındaki takipçi sayısı ise 9.7M.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz