Savannah Latimer

0

Savannah Latimer dansçı kimliği ile tanınan ve son dönemlerde sosyal medya hesaplarında ki paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çeken fenomen isimlerdendir. Hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Nisan ayında, Amerika’nan Orta Batı bölgesi’nde yer alan Colorado Eyaleti’nde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.70 cm, kilosu 55, burcu ise koç’tur. Colorado, Greenwood Köyünden olan güzel ismin Chelsea isminde bir kız kardeşi vardır.

En son Bloc Talent Agency ile anlaşan ünlü dansçı, Denver Broncos oyununda, KaMotion hip-hop videosunda, John Gillette’in “Stuck On Stupid” müzik videosunda ve daha pek çok etkinlik ve videoda yer almıştır.

Annesine ait olan Michelle Latimer Dans Akademisi’nden mezun olan Latimer ayrıca, Denver Sanat Okulu’nda dans eğitimi almıştır.

2014 yılında, Las Vegas’ta düzenlenmiş olan, 2014 Dans Ödülleri’nde En İyi 12 Kıdemli Kadın arasından “En İyi Dansçı” seçilmiştir. Güzel isim dansçı kimliğinin yanı sıra sertifikalı bir Yoga eğitmenidir.

Savannah Latimer evli mi? eşi kim?

2015 yılında Shia LaBeouf’un “Gerçek Yamyam” videosunda dansçı olarak yer alan Latimer, 2019 yılının Eylül ayında Amerika asıllı, söz yazarı, şarkıcı ve müzisyen Riker Lynch ile evlenmiştir. Eşi R5 müzik grubu’nun üyesi, bas gitaristidir.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan başarılı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 156bin civarındadır. Twitter hesabında 26,3 B takipçi, Youtube video kanalında ise 12 B civarında abone sayısına sahiptir. Bir blog sayfasına sahip ve Blogger kimliği ile de yazılar yazmakta web sitesinde paylaşımlarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz