Sara Arfaoui

Sara Arfaoui Barcelona takımında top koşturan ünlü futbolcu İlkay Gündoğan’ın eşidir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sara Arfaoui Kimdir?

Sara Arfaoui eski manken, model ve sunucudur. 2022 yılında ünlü futbolcu İlkay Gündoğan ile evlenmiştir. Evlendikten sonra modellik ve sunuculuk kariyerine ara vermiştir. Her ne kadar çalışma hayatına ara vermiş olsada sosyal medya vb. kuruluşlar üzerinden yine büyük markalar ile işbirliği yaparak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

İlkay Gündoğan ile nikahları Kopenhag’da kıyılmıştır. Daha sonra 3 Temmuz 2022 tarihinde İlkay Gündoğan’ın memleketi Balıkesir’de ayrıca bir düğün yapılmıştır.
Sara Arfaoui

Sara Arfaoui Nereli?

Sara Arfaoui Fransa doğumlu, aslen ise İtalyan asıllıdır.

2022 yılında özellikle Manchester Şehri’nde yemekler konusunda yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Manchester Şehri’nde hiç taze yiyecek bulamadığını, her zaman dondurulmuş ürünlerle karşılaştığını belirtmiştir. Ayrıca Şehrin restoran ve mekanlarının sadece içki ve dondurulmuş gıda üzerinden ticaret yaparak para kazanmayı düşündüklerini, hiç müşteri odaklı olmadıklarını sözlerine eklemiştir.

Güzel isim resmi instagram hesabını @sarabenamira ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 512bin civarındadır.

Sara Arfaoui Boyu, Kaç Yaşında?

Sara Arfaoui 28 yaşındadır. Boyu 1.70 cm, doğum tarihi ise 16 Temmuz 1995, burcu yengeç.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz