Sandra Pestemalciyan

6

Sandra Pestemalciyan hakkında bir çok soru merak konusudur. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında dünyaya gelen Sandra Pestemalciyan son dönemlerde yakışıklı oyuncu Akın Akınözü ile birlikteliğiyle sıkça medyanın gündeminde yer almıştır. 2011 yılında Fevziye Mektep Vakfı Işık Okulları’nı bitirmiş ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Ayrıca Amerika New York State University ‘de Ekonomi eğitimi almıştır.

Sandra Pestemalciyan ne iş yapıyor? iş hayatı;

2018 yılında çalışma hayatına atılan güzel isim PINKO adlı şirket bünyesinde Marka Yöneticisi olarak çalışmıştır. Ardından 2018 yılının Ağustos ayında Tohum Design isimli şirkette Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışma hayatını sürdürmüştür.

Maalesef hakkında pek fazla bilgiye ulaşamadığımız ünlü ismin aslen nereli olduğu, doğum yeri, boyu ve kilosu gibi bilgiler araştırılmaktadır. Kesin olmamakla birlikte İstanbul doğumlu olduğu bilgisi bazı kaynaklarda belirtilmektedir, ancak net bir bilgi değildir.

2019 yılında ünlü oyuncu Akın Akınözü’nün annesi Özlem Akınözü ile birlikte evsizler için yemek pişirdiği resimleri medyaya yansımış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu olayın ardından Pestemalciyan için Özlem Akınözü‘nün müstakbel gelini diye söz edilmiştir. Oyuncu Akın Akınözü ile Amerika’da tanışmışlardır.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. İş hayatının yanı sıra çeşitli yardım kuruluşlarında da aktif rol aldığı belirtilmektedir.

6 Yorumlar

 1. BU KADININ..TÜRKLERE YIYECEK YARDIMI YAPMASI ASLA GETEKSIZ..ONUN HADDINE DEĞIL.. ÖNÜNDE ÖNLÜK ELİNDE KEPÇE, TÜRK LER IN ONUN SADECE GÖSTERİŞ AMACI ILE GÜYA IYI NIYET ELCISI OLMASI TAMAMEN REKLAM…KENDINE BAŞKA KAPI BULSUN..KINIYORUZ..KIM BU KADIN KIM ERMENI BIR VATANDAŞ..NE ÖZELLİĞİ VAR.
  ELINE DE KEPÇE ALMIŞ.
  SEVIYESIZ..

 2. Bu yorumu yapan arkadaşa kocaman bir “yuh” diyorum. Hani derler ya, “yapan yapar, yapamayan eleştirir” Oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, sen ne yapıyorsun onlar için? Bir de yapanı kınıyorsun. Ermeni’ymiş de miş miş de muş muş. Sen, Türk’sün de ne yapıyorsun? Insanları atıştırmaya utanmıyor musun? Hadsiz.

 3. Kadin ermeni, 100% turk dusmani ve Turkiyede ne isi var??? Yurtdisinda yasayan ermeniler turkleri karalama kampanyalari yapsinlar ama bunun gibileri Turkiyede unlu olsunlar!!! Hic hosuma gitmedi, ermeniyse gitsin Ermenistana veya Avrupa’ya. Turkiye turklerindir, sevmeyen ceksin gitsin ve bir ermeni asla Bizim dostumuz degildir.

 4. Ben kendini türk hisseden herkes Türktür diyen Mustafa Kemal’i özledim ister Ermeni ister hristiyan ister yahudi ister Türk kim olursa olsun insan olsun yeter.

 5. Bizim ata sozumuz “Ne Mutlu Turkum Diyene” dir, ne mutlu Turk soyundan gelene degil. Diinimizdede be boyle, diinimizdede der ki hic bir itk baska irk’tan ustun degildir, siyahin beyazdan, betazin siyahtan farki yok.

  Bu kiz Ermeni etnik kokene sahipse, ne guzel iste, dusmanlik yerine nefret yerine aski seciyor. Herhangi bir Turk vatandasi gibi, hurriyetle kiminle evlenmek istedigini diine, etnik kokenlere veya tarihe ragmen seciyor. Ey Turk, titre ve kendine don, bizde dislamak nefret etmek yoktur olamaz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz