KimNereli.net

Sandra Pestemalciyan

Sandra Pestemalciyan Kimdir?

Gerçek adı: Sandra Pestemalciyan
Doğum Tarihi: 1995 (25 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Mezuniyet: İstanbul Teknik Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Sandra Pestemalciyan

Sandra Pestemalciyan hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? eğitimi, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında dünyaya gelen Sandra Pestemalciyan son dönemlerde yakışıklı oyuncu Akın Akınözü ile birlikteliğiyle sıkça medyanın gündeminde yer almıştır. 2011 yılında Fevziye Mektep Vakfı Işık Okulları’nı bitirmiş ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Ayrıca Amerika New York State University ‘de Ekonomi eğitimi almıştır.

2018 yılında çalışma hayatına atılan güzel isim PINKO adlı şirket bünyesinde Marka Yöneticisi olarak çalışmıştır. Ardından 2018 yılının Ağustos ayında Tohum Design isimli şirkette Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışma hayatını sürdürmüştür.

Maalesef hakkında pek fazla bilgiye ulaşamadığımız Sandra Pestemalciyan’ın aslen nereli olduğu, doğum yeri, boyu ve kilosu gibi bilgiler araştırılmaktadır. Kesin olmamakla birlikte İstanbul doğumlu olduğu bilgisi bazı kaynaklarda belirtilmektedir, ancak net bir bilgi değildir.

2019 yılında ünlü oyuncu Akın Akınözü’nün annesi Özlem Akınözü ile birlikte evsizler için yemek pişirdiği resimleri medyaya yansımış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu olayın ardından Pestemalciyan için Özlem Akınözü‘nün müstakbel gelini diye söz edilmiştir.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. İş hayatının yanı sıra çeşitli yardım kuruluşlarında da aktif rol aldığı belirtilmektedir.

YORUMLAR

Yazıya 5 yorum yapılmış.

 1. sevinç ersoy 5 Ocak 2020

  BU KADININ..TÜRKLERE YIYECEK YARDIMI YAPMASI ASLA GETEKSIZ..ONUN HADDINE DEĞIL.. ÖNÜNDE ÖNLÜK ELİNDE KEPÇE, TÜRK LER IN ONUN SADECE GÖSTERİŞ AMACI ILE GÜYA IYI NIYET ELCISI OLMASI TAMAMEN REKLAM…KENDINE BAŞKA KAPI BULSUN..KINIYORUZ..KIM BU KADIN KIM ERMENI BIR VATANDAŞ..NE ÖZELLİĞİ VAR.
  ELINE DE KEPÇE ALMIŞ.
  SEVIYESIZ..

 2. Tufan denizer 7 Mart 2020

  Bu yorumu yapan arkadaşa kocaman bir “yuh” diyorum. Hani derler ya, “yapan yapar, yapamayan eleştirir” Oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, sen ne yapıyorsun onlar için? Bir de yapanı kınıyorsun. Ermeni’ymiş de miş miş de muş muş. Sen, Türk’sün de ne yapıyorsun? Insanları atıştırmaya utanmıyor musun? Hadsiz.

 3. Tufan denizer 7 Mart 2020

  Ayrıştırmaya demek istedim. Anlayan anlamıştır

 4. L.Johansson 15 Mart 2020

  Kadin ermeni, 100% turk dusmani ve Turkiyede ne isi var??? Yurtdisinda yasayan ermeniler turkleri karalama kampanyalari yapsinlar ama bunun gibileri Turkiyede unlu olsunlar!!! Hic hosuma gitmedi, ermeniyse gitsin Ermenistana veya Avrupa’ya. Turkiye turklerindir, sevmeyen ceksin gitsin ve bir ermeni asla Bizim dostumuz degildir.

 5. Deniztemam 18 Mart 2020

  Ben kendini türk hisseden herkes Türktür diyen Mustafa Kemal’i özledim ister Ermeni ister hristiyan ister yahudi ister Türk kim olursa olsun insan olsun yeter.

Sandra Pestemalciyan
Gerçek adı: Sandra Pestemalciyan
Doğum Tarihi: 1995 (25 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Mezuniyet: İstanbul Teknik Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

488.276 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

466.257 kez okundu

3.

Beren Saat

420.954 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

384.146 kez okundu

5.

Tarık Akan

309.179 kez okundu

6.

Tarkan

256.804 kez okundu

7.

Volkan Demirel

238.721 kez okundu

8.

Emre Mor

214.023 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

212.748 kez okundu

10.

Ersay Üner

210.340 kez okundu