Samiksha Jaiswal

0

Samiksha Jaiswal Aşk Yakar (Zindagi Ki) isimli dizi de canlandırdığı Mehek karakteri ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizinin ardından Türkiye’de ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Peki güzel oyuncu kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? evli mi? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Samiksha Jaiswal Kimdir? Nereli?

1991 yılının Haziran ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Hindistan doğumludur. Hint asıllı oyuncu eğitim hayatını Kamboçya’da Queen’s School’da tamamlamıştır. Ardından Indore Educational Multimedia Research’de eğitim hayatını sürdürmüştür. Çocukluk yıllarından itibaren oyunculuk ile ilgilenmeye başlamış ve o yıllarda da okul dışı bir çok etkinlikte yer almıştır.

Üniversite eğitiminin ardından Samiksha Jaiswal tiyatrolar da sahne almaya başlamıştır. İlerleyen süreçte ise oyunculuk kariyerini daha profesyonel bir şekilde sürdürebilmek için Mumbai’ye taşınmıştır. 2016 senesinde, Rohit Mukherjee’nin yönetmenliğini üstlendiği Aşk Yakar ‘Zindagi ka Mehak’ isimli dizi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Mehak karakterini canlandırdığı dizide başrol oynamıştır. Dizide şef olmanın hayallerini kuran, tutkulu ayrıca, hedefleri için mücadele eden bir ev hanımı karakterini üstlenmiştir.

Samiksha Jaiswal Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.73 cm, kilosu 55, burcu ise akrep’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 29’dur. Resmi instagram hesabını @samikshajaiswal16 olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 726bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz