Sahranur Aslan

Sahranur Aslan Yeşil Vadinin Kızı isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kaç yaşında? oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sahranur Aslan Kimdir?

Sahranur Aslan reklam, sinema, film ve dizi oyuncusu. 2011 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir, ancak aslen baba tarafından nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak bir çok dizide rol almıştır. Minik oyuncu gitar ve piyano çalma yeteneğine sahiptir, ayrıca jimnastik sporu ile ilgilenmektedir.

Sahranur Aslan Kaç Yaşında?

Sahranur Aslan 12 yaşındadır. Doğum tarihi Temmuz 2011, burcu ise yengeç’tir.
Sahranur Aslan2 jpg
Günümüze kadar rol aldığı başarılı yapımlar ile dikkatleri üzerine çeken Sahranur, en son 2023 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeşil Vadinin Kızı adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Sonay karakteri için kamera karşışına geçmiştir.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi oyuncuları, Beren Gökyıldız, Aslı Saçar, Deniz Deniz İrem Morkoç, Dila Uluca, Berk Yıldırım, Beril Özcan, Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Sahra Nur Aslan, Ezgi Ulusoy Tamer ve Özkan İpek, Berfin Alarçin, Mert Aydoğdu ve Ece Gürer gibi isimlerden oluşmuştur.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi öncesinde, Emanet ve Canım Annem isimli dizilerde rol almıştır.

Resmi instagram hesabı @sahranur.aslan ‘dır. İnstagram hesabı annesi tarafından yönetilmektedir.
Sahranur Aslan3 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz