Şahin Vural

Şahin Vural rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile merak konusu olmuştur. Başarılı oyuncu hakkında kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Şahin Vural Nereli? Kimdir?

Aslen doğma büyüme Adana’lı olan Şahin Vural yazar, oyuncu ve tiyatrocudur. Adana’da doğmuş, küçük yaşlarda ailevi nedenlerden ötürü eğitim hayatına ara vermek zorunda kalmıştır. Hayatının her döneminde oyuncu olmak isteği içinden hiç çıkmamıştır. Bu nedenle de ilerleyen yıllarda kendisini geliştirmeye karar vermiş, 2011 ve 2013 yılları arasında İstanbul’da eğitim almıştır.

Oyunculuk eğitiminin ardından, tekrar memleketi Adana’ya dönmüştür. Yine Adana’da eğitimine devam etmiş ve Halil İbrahim Kurum ile Zeynep Kankonde’nin öncülüğünde Mujinga Oyunculuk Atölyesi bünyesinde oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır. Ayrıca sinema, dizi ve tiyatro dışında yazar olarak ta çalışmalar da bulunmaktadır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dizi de Raşit Kaya karakteri için kamera karşısına geçmiştir. İlk sinema oyunculuk deneyimini iste usta sanatçı, merhum Müslüm Gürses’in anısında yayınlanan Müslüm adlı sinema filmi ile gerçekleştirmiştir.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

2019 – Bir Zamanlar Çukurova (Raşit Kaya)
2018 – Müslüm (Sinema Filmi)

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @_sahinvurall

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz