Sahar Tabar

Sahar Tabar sosyal medya dünyasının en ünlü fenomen isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında kimdir? kaç yaşında? nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

22 Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelen Sahar Tabar İran asıllıdır. Özellikle İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı resimler ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Resimler her ne kadar ilgi uyandırsada acaba gerçek mi? yada fotomontaj ile o hale mi getiriliyor? diye de sormadan da edilememiştir. Ancak kesin olan şu ki kullandığı makyaj tekniği ile birbirinden ilginç görüntüler verdiği bir gerçektir.

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie hayranı olan Sahar Tabar, ünlü yıldıza benzemek için bir çok estetik ameliyat geçirdiği belirtilmektedir. Ancak bir başka iddia ise genç fenomenin bu görünüme kavuşmak için plastik cerrahi yerine makyaj ve çeşitli protezler ile bu görüntüleri elde ettiği yönündedir. Bazı resimlerinde ise fotomontaj yaparak değişiklik yaptığıda açıkca belli olmaktadır. En son tüm hayranları ve magazin dünyası tarafından eski hali, gerçek hali merak konusu olmuş ve Tabar’da bu konu hakkında açıklama yapmak zorunda kalmıştır. Angelia Jolie’yi sevdiğini ama ona benzemek gibi bir maksadı olmadığını tüm resimleri, makyaj ve fotomontaj ile bu hale getirdiğini dile getirmiştir.

Maalesef sevgilisi var mı? eğitim durumu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Yaşantısını İran Tahran’da sürdürmektedir.

Sahar Tabar işte gerçek hali;

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz