Sadullah Alagöz

0

Sadullah Alagöz ALG Holding Yönetim Kurulu Başkanı – ANKAF Genel Başkanı. Hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sadullah Alagöz Kimdir?

Sadullah Alagöz iş insanı, girişimci, ALG Holding Yönetim Kurulu Başkanı. Eğitim hayatını memleketi Ankara’da tamamlamıştır. Alanı Mobilya Tasarım Uzmanı’dır.

Sadullah Alagöz Nereli?

Sadullah Alagöz aslen Ankara Kahramankazan’lıdır. Doğma büyüme Ankara’lıdır. Babası Turgut Alagöz’dür. Ailenin üç çocuğunun en büyüğüdür.
Sadullah Alagoz2 jpg

Sadullah Alagöz Kaç Yaşında?

Sadullah Alagöz 40 yaşındadır. Doğum tarihi 23 Mart 1983, burcu ise koç.

Sadullah Alagöz Ne İş Yapıyor? İş Hayatı

Sadullah Alagöz babası Turgut Alagöz’ün 1969 senesinde kurmuş olduğu Alagöz Grup Mobilya’nın 2000 yılında Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatına atılmıştır. Günümüz itibariyle ALG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak birçok sektörde istihdam sağlamakta, sağlamayada devam etmektedir.

Şirketlerinden Bazıları:

Alagöz Grup Mobilya, Alagöz Eczane tasarım, Alg Dijital Medya, Gloria Jean’s Coffees, ALG Sigorta, Özsüt, ERSA Grup, Neoderm Sağlık, Bass Gıda, Alg Cafe ve 4K.

Ankara Kahramankazan Belediye Başkanı A.adayı ayrıca Ankara 25. Dönem Milletvekili Adaylığı bulunmaktadır.

Ankara Sanayi Komisyon Başkanlığı, Evet Destek Platformu Kurucusu ve Genel Başkanı ve 4 dönemdir sürdürdüğü ANKAF Federasyonu Genel Başkanı olarak çalışmalarını hem siyaset, hem de iş hayatında sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabı @sadullahalagoz resmi twitter hesabı ise @sadullah_alagoz ‘dur.
Sadullah Alagoz4 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz