Sadra Jadid

Sadra Jadid Türkiye’de rol aldığı diziler ile tanınmıştır. Aslen nereli? gibi bir çok sorunun cevabı hakkında merak konusu olan yakışıklı isim hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sadra Jadid Kimdir?

Sadra Jadid oyuncu, tiyatrocu, model ve manken. Son dönemde Türkiye’de rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı isim en son İçimizdeki Ateş isimli dizi de rol almıştır.

Sadra Jadid Nereli?

Sadra Jadid aslen İran Urumiye Şehrinde dünyaya gelmiştir. Azerbaycan Türkü asıllı ünlü isim model ve oyuncu olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir.

Sadra Jadid Oynadığı Diziler

Sadra Jadid en son İçimizdeki Ateş isimli dizide Burak karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu, İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan ve Demirhan Demircioğlu gibi isimler de rol almıştır.

İçimizdeki Ateş (Burak) (2022)
Arka Sokaklar (2022)
Nasıl Fenomen Oldum (Polis) (2022)
Aşk Mantık İntikam (2022)
Yalnız Kurt (2022)

Yakışıklı isim resmi instagram hesabını @ssadra_ kullanıcı ismi ile aktif olarak sosyal medyada yer almaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 39,2bin civarındadır. Ayrıca bir çok kaynakta Türkiye Rekortmeni bir Milli Atlet olduğu bilgiside yer almaktadır. Maalesef henüz boyu, kilosu, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz