Sadık Ardahan

0

Sadık Ardahan Uzkanbaş hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılında dünyaya gelen Sadık Ardahan Uzkanbaş aslen Adana doğumludur. 8 seneye yakın Adanaspor takımı alt yapısında futbol oynamış ancak yaşadığı bazı sakatlık problemleri nedeniyle futbola devam edememiştir. Maalesef henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

İlerleyen yıllarda vatani görevini yaptıktan sonra, Yurt dışına Dubai’ye gitmiş ve 2 sene kadar orada kaldıktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmüştür. Bir süre yine spor faaliyetlerinde bulunmuş ve ardından 6 ay kadar Kazakistan’da yaşamış ve tekrar Türkiye’ye dönmüştür.

Yeni yerler keşfedip, kültürleri incelemek ve farklı insanlarla tanışmaktan büyük keyif aldığını belirten Uzkanbaş, imkanı olduğu sürecee hep bir yerlere gidip görmek istediğini dile getirmiştir.

2020 yılında ise ekran severler tarafından Survivor yarışması ile tanınmıştır. Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacılarından olanSadık Ardahan Uzkanbaş tam bir Survivor hayranıdır. Kendisinin bu yarışma için biçilmiş bir kaftan olduğunu, yarışmada yaşanabilecek tüm zorlukların rahatlıkla üstesinden gelebileceğini dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz