Sabrina Lynn

0

Sabrina Lynn model olarak kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel isim Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. Boyu 1.78 cm, kilosu 62, burcu ise kova’dır. Vücut ölçüleri 86 – 61 – 86 cm’dir. Saç rengi kızıl, göz rengi ise kahverengi’dir.

2016 yılında model olarak kariyerine başlayan Lynn, yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmektedir. Özellikle sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmiş kısa süre içinde bir çok ünlü markanın peşine takılmasını sağlamıştır. Günümüzde bir çok büyük ve ünlü markanın reklam ve kapak yüzü olarak hem dergi, hem de sosyal medyada çalışmalarını sürdürmektedir.

Henüz dikkatleri üzerine çekmeden önce yine modellik anlamında girişimlerde bulunmuş, genç kızların bağımsız modeller kariyer yapması için açılan Ci Girls isimli şirkete kayıt olmuştur.

Maalesef güzel ismin sevgilisi var mı? varsa kimdir? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Sabrina Lynn sosyal medya;

Güzelliği, düzgün fiziği ve uzun boyu ile tüm dikkatleri üzerine çeken ünlü isim sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Hayranları tarafından özellikle duru bir güzelliği olduğu, ayrıca yüzünde ki çillerin kendisine ayrı bir güzellik kattığını dile getirmektedirler.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 448bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz