Sabrina Ganesh

Sabrina Ganesh sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sabrina Ganesh Kimdir?

Sabrina Ganesh model, fenomen ve seyahat bloggerliği yapmaktadır. Ayrıca güzellik sektöründe de çalışmalarını sürdüren güzel isim sosyal medyayı ise aktif bir şekilde kullanmaktadır. Son dönemde paylaşımları ile Türkiye’de de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Uzun yıllardır profesyonel makyaj sanatçısı, makyöz, düğün stilisti ve kaş kalıcı makyaj ustası olduğunu belirten güzel isim, profesyonel eğitimini New York’ta almıştır. Uzun yıllardır radyo ve medya şahsiyetleri ile çalışmakta, bir fırçayla dönüştürmeyi ve sihir yaratmayı sevdiğini sözlerine eklemiştir.

Sabrina Ganesh Nereli? Gerçek İsmi Nedir?

Sabrina Ganesh’gn gerçek adı Aliia Muldagalieva olan güzel isim Rusya’nın Moskova şehri’nde dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını doğup büyüdüğü Moskova’da tamamlayan Aliia Muldagalieva 2020 senesinde, Glavstilist okulunda Yulia Karmakova’dan makyaj eğitimi almıştır.

2021 senesinde ise kaş, dudak ve kirpik için kalıcı makyaj eğitimi de almıştır. Günümüz itibariyle sosyal medya dünyasında başarılı bir kariyere sahip olmasının yanı sıra, seyahat bloggerliği, modellik ve güzellik sektöründe de çalışmalarını sürdürmektedir.

Başarılı çalışmaları sonrasında, bir çok reklam ve klip teklifi alan Ganesh’in motivasyon kaynağı ise güneş’tir.
sabrina ganesh4
Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @sabrin_ganesh ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 243bin civarındadır. Ayrıca @sabrina_ganesh kullanıcı ismi ile twitter hesabı da bulunmaktadır.

Her zaman şükür dolu olduğunu, dünyayı dolaşmaktan büyük keyif aldığını ve insanları olumlu düşünmeye motive etmeye çalıştığını dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz