Şevval Aldırmaz

0

Şevval Aldırmaz Duy Beni adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel isim hakkında ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Şevval Aldırmaz Kimdir?

Şevval Aldırmaz 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Medya ve Sanat Dersleri Bölümü’nde eğitim görmüştür. Koç Üniversitesi eğitimine 7 Eylül 2018 tarihinde başlamıştır. Eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak kamera karşısına geçmiştir.

Şebnem Oskan oyunculuk ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Neslihan Yeldan ve Hilal Saral’dan oyunculuk dersleri alan genç oyuncu, bir dönem Craft Atölye’de sahneye çıkmıştır. 2021 yılının Temmuz ayı ve Eylül ayları arasında Volt Post Production Şirketi’nde staj görmüştür.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2022 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Çisem karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Dizi de ayrıca, Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmine Simin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman ve Dilara Sümbül gibi isimler rol almıştır.
sevval Aldirmaz5

Şevval Aldırmaz Boyu, Kaç Yaşında?

Şevval Aldırmaz 22 yaşında ve 1.60 boyundadır. Kilosu ise 48’dir.

Çok iyi derecede İngilizce bilen güzel isim oyunculuğun yanı sıra sunuculuk eğitimleri de almaktadır. Dans etmekten büyük keyif aldığı belirtilen genç oyuncu ayrıca yüzmek, bisiklete binmek ve resim yapmaktan da hoşlanmaktadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @sevvalaldirmaz ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 18.1bin civarındadır.

Eğitim Hayatı:

Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk – Craft Atölyesi Oyunculuk Eğitimi
Neslihan Yeldan Temel Oyunculuk Eğitimi
Koç Üniversitesi Medya ve Sanat Dersleri

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz