Ryan Reynolds

Kanada asıllı yakışıklı oyuncu Ryan Reynolds 4 kardeştir. Kardeşlerinden iki tanesi polis olan Ryan Reynolds’un tüm kardeşleri erkektir. 2008 yılında dünyaca ünlü oyuncu Scarlett Johansson ile evlenmiş ancak bu evlilikleri 2011 yılında son bulmuştur.

2012 yılında Amerikalı güzel oyuncu Blake Lively ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Ines ve James isimlerinde iki çocuğu vardır. Ekran severlerin özellikle Deadpool isimli sinema filmi serilerinden tanıdığı başarılı aktör bu filmde başrol karakteri Deadpool olarak filmde yer almıştır.

Bugüne kadar İnek Muhabbeti, Finder’s Fee, Coming Soon, Kusursuz Soygun, Çılgın Dünürler, Bahçemdeki Ateş Böcekleri, Kaos Teorisi, Harold ve Kumar, Criminal, Karton Adam, Turbo, Yaz Aşkı, Tehlikeli Aşklar, Mississippi Grind, Belalı Tanık, Sesler, Dehşet Sokağı, Hayat Sana Güzel, Kesinlikle Belki, Self/less, Yeşil Fener, Teklif, Kaçıklar Üniversitesi, Toprak Altında, Hayat, Blade: Trinity, Sadece Arkadaş, Düşmanı Korurken ve Deadpool gibi bir çok projede rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz