Rüzgar Can

0

Rüzgar Can 2022 yılında beIN CONNECT’de yayınlanan Erkek Severse isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Minik oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rüzgar Can Kimdir? Kaç Yaşında?

211 yılında İstanbul’da dünyaya gelen minik isim eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 11 yaşında olan Rüzgan Can, dizi dışında sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı bir isimdir. Daha önce kurumsal bazı markaların reklam çalışmalarında da yer almıştır. Yusuf Güney Gün bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. 2022 senesinde Erkek Severse isimli dizinin oyuncu kadrosuna Arda karakteri ile dahil olmuştur. Bazı kaynaklardan edinilen bilgiye göre babası Kanal D Ana Haber Muhabiri’dir.

Rüzgar Can İlk kamera karşısına Dagi reklam filmi ile geçmiş daha sonra LCW reklam filminde de yer almıştır.

Resmi instagram hesabı ailesi tarafından yönetilmektedir. @ruzgarcannofficial instagram hesabında günümüz itibariyle 2000 civarında takipçisi bulunuyor. Ayrıca bir de youtube video kanalı bulunuyor. Kanal açıklamasında şu ifadeler mevcuttur. “Dizi, film, reklam çekimlerinde rol alıyorum. Güncel dizi, film, reklam çekimlerim ve kamera arkası görüntülerimi sizlerle paylaşacağım. Takipte kalın.”

Erkek Severse Arda Kimdir?

Erkek Severse dizisinde Zeynep (Büşra Develi) ve Oktay (Görkem Sevindik) ‘in oğlu Arda babası Oktay’ın huylarına sahip, sakin olmayan bir çocuktur. Anne ve babasının ayrılmasını istemeyen Arda, ikiz kardeşi Kaan ile zıt karakterlere sahiptir. Gitar kursuna giden Arda iyi gitar çalmakta, kardeşi Kaan ile beyaz derse, o da kesinlikle siyah demektedir. Dizide Kaan karakterini ise Berkay Celal Çetin üstlenmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz