Rudolph Ingram

Rudolph Ingram özellikle 2019 yılında bir koşu esnasında elde ettiği derece ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Peki kimdir? kaç yaşında? nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2011 yılının Ağustos ayında Amerika’da dünyaya gelen Rudolph Ingram henüz ilköğretimde eğitim görmektedir. Çok küçük yaşına rağmen elde ettiği başarılar ile tüm dünyanın dikkatini çeken Ingram günümüzde Amerikan futbolu oynamaktadır. Tam bir futbol dahisi olduğu belirtilen Ingram ayrıca futbolun yanı sıra atletizm alanında da yarışmalara katılmaktadır.

Florida’da Cahoon İlkokulunda okuyan Rudolph Ingram, Blaze takma ismini kullanmaktadır. Babası onun hem koçluğunu üstlenmekte, hemde tüm sosyal medya hesaplarını takip etmektedir.

Dünyaca ünlü basketbol oyuncusu LeBron James tarafından instagram üzerinden yorum alması ve beğeni ile paylaşılması da gözlerden kaçmamıştır.

Ingram 2028 sınıfındaki Tampa, FL bölgesinden en iyi oyunculardan biri olarak gösterilmektedir. Pist ve futbolun birbirine yardımcı olduğunu belirtmiştir.

Bir açıklamasında, “Pist hızımı, vücut kontrolümü ve koşu formumu arttırıyor ve antrenman beni futbol için hazırlıyor, diye açıklama yapmıştır.

Blaze the Great yani (Büyük Alev) lakaplı minik atlet Amerika’da katıldığı en son 100 metre yarışmasında, 13.48 ‘lik derece ile herkesi şaşırtmıştır. Yaşantısını ailesi ile birlikte, Amerika Florida Tampa’da sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz