Rotinda Kılıç

0

Rotinda Kılıç katıldığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli programın gelin adaylarından olmuştur. Güzel isim hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rotinda Kılıç Kimdir?

Rotinda Kılıç güzellik uzmanı, Kısmet Olur Aşkın Gücü yarışmacısı. Güzellik uzmanlığı ile ilgili mesleki kariyerini profesyonel olarak sürdüren Kılıç, ayrıca Güzellik Uzmanlığı alanın da işi ile ilgili sertifikalara da sahip bir isimdir. Yarışma da güzel isim annesinin izinden gitmek istediğini dile getirmiştir.

Rotinda Kılıç Nereli?

Rotinda Kılıç Diyarbakır’lıdır. Baba tarafından aslen Diyarbakır İli nüfusuna kayıtlıdır.
Rotinda Kilic4

Rotinda Kılıç Boyu, Kilosu

Rotinda Kılıç 1.72 boyunda ve 45 kilodur.

Rotinda Kılıç Kaç Yaşında?

Rotinda Kılıç 18 yaşındadır. Doğum tarihi 2005, doğum yeri Diyarbakır.

Resmi instagram hesabı @rotindaklc ‘dir. Günümüz itibariyle 146bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Rotinda Ne Demek? en çok merak edilen ise isminin anlamıdır. İsmi Rotinda Kürtçe kökenli bir isimdir. İsminin anlamı Kürtçe’de güneşin ısısı anlamını taşımaktadır. Ro Gün, tin ise ısı-sıcaklık anlamlarını taşımaktadır.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü gelin adayları arasında Lina Koru, Aybüke Çangal, Yaren Dağ, Yeliz Açıkel, Şeydanur Tunç, Ayşenur İnam, Tuğçe Aleyna, Simge Nur Erkoç ve Elif Nur Yel gibi isimler yer almıştır. Damat adayları arasında ise Çağrı, Bilek, Sedat, Erhan, Ozan, Batuhan ve Oğulcan. Yarışmayı güzel isim Öykü Sertel sunmuştur.
Rotinda Kilic2

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz