Robert Demir

Robert Demir hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Kasım ayında, İstanbul Küçükçekmece’de dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Kahramanmaraş’lıdır. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, boyu 1.83 cm, kilosu 78, burcu ise yay’dır. Lise eğitiminin ardından üniversiteye hazırlanmaktadır.

Çok küçük yaşlarda hip hop müzik dinlemeye başlamış, küçükken annesinin de televizyondan rap açtığını, kolyesini ve şapkasını takarak dans ettiğini dile getirmiştir. İlk dinlediği rap şarkısı cezanın yerli plaka şarkısı olmuştur.

4-5 senelik Youtube tecrübesi bulunmaktadır, bir dönem Burak oyunda’nın zamanlarında minecraft videoları çekmiş, kanal telif yedikten sonra yeni kanala geçmek zorunda kalmış, o kanalı da müzik yüzünden telif yemiştir. Daha sonra, yeni kanal açmış, orada gta modları çekmiş o kanalı da sebepsiz yere spamdan dolayı kapatılmıştır. 2018 yılında hip hop a olan sevgisi nedeni ile bir kanal açmış, hip hop içerikler üretmeye başlamıştır. Yeni açtığı kanalda hip hop üzerine içerikler üretmektedir. Türkiye’de bulunmayan içerikleri ürettiğini belirten Robert Demir, hem bilgilendirmekte, hem de eğlendirmektedir. 1 ay gibi kısa bir süre içinde 1000 aboneyi geçmiştir.

7 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz